top of page
Search

Amazon žengia į Belgiją – kaip pasiruošti?


Jei prekiaujate Amazon, tikriausiai, jau žinote naujieną – Amazon plečiasi ir netrukus paleis naują rinką – amazon.com.be. Pirkėjams tai žada daugiau aiškumo, greitesnį užsakymų pristatymą ir palankesnę kainą. Tačiau pardavėjams – tai papildomi klausimai, į kuriuos reikia atsakymo. Padedame atsakyti į svarbiausius su Amazon startu Belgijoje susijusius klausimus.


Kaip paruošti prekių korteles?

Amazon Seller Central įrankis Build International Listings (BIL) padeda jums taupyti laiką ir keliais paspaudimais jūsų prekių korteles paruošti prekybai Belgijos rinkoje. Jums tereikės nustatyti kainas, o prekių kortelių turinys į prancūzų, flamandų ir anglų kalbą bus verčiamas automatiškai.


Tačiau, visgi, automatinis vertimas gali būti tik laikinas sprendimas. Sėkmingai prekybai itin didelę reikšmę turi kokybiškas turinys – infografikų lokalizacija, A+ turinys su vizualais, taip pat konkrečios rinkos raktažodžių tyrimas ir raktažodžių panaudojimas turinyje. Šių dalykų automatinis vertimas padaryti negali, tam jums prireiks specialistų įsitraukimo.


Kokia FBA nauda prekiaujant Belgijoje?


Naudodami FBA prekybos modelį galėsite lengvai siųsti asortimentą į Belgiją, naudotis Pan-EU FBA programa, mokėti vietinius mokesčius ir siūlyti savo produktus vietiniams klientams. Jūsų prekių sandėliavimu, pakavimu, siuntimu galutiniams klientams ir grąžinimais rūpinsis Amazon.


Kokie yra VAT reikalavimai?


Jūsų prekėms gali būti taikomas EU VAT mokestis, jei pasirinkote, kad Amazon sandėliuotų asortimentą Europos sandėliuose. Taip pat jei užsiregistravote Pan-EU FBA, Vidurio Europos arba vietinėje FBA programoje.


Jei nesandėliuojate prekių Belgijoje, o jūsų steigimo vieta yra Europos Sąjungoje, jums gali būti privaloma gauti Belgijos VAT kodą. Šis reikalavimas taikomas, jei jūsų pardavimai Europos Sąjungoje viršija visų šalių narių mastu nustatytą 10 tūkst. eurų ribą. Išimtis taikoma, jeigu naudojate „vieno langelio“ principą – OSS sistemą, kurioje galite deklaruoti ir sumokėti VAT mokestį, mokėtiną kitoje Europos Sąjungos valstybėje.


Kiekviena naujiena pardavėjams atneša aibę skirtingų klausimų, į kuriuos neatsakius, yra tikimybė neišnaudoti Amazon suteikiamų galimybių sėkmingai plėsti prekybą. Šiandien tai galėjo būti klausimai apie Amazon startą Belgijos rinkoje. Trumpai apžvelgėme svarbiausius iš jų, o kilus papildomų, susisiekite su mumis asmeniškai.

bottom of page