top of page
Search

Call-Off Stock (COS) – Amazon naujiena verta jūsų dėmesioKas yra Call-Off Stock?

Rugpjūtį startuoja svarbus Amazon Seller Central funkcionalumas Call-Off Stock (COS), plečiantis galimybes prekiauti Europoje. Pirmieji naujieną išbandyti galės pardavėjai, turintys Vokietijos VAT kodą ir norintys plėsti prekybą Prancūzijoje. COS atveria duris mokant vietinius FBA mokesčius prekiauti Prancūzijoje be Prancūzijos VAT kodo.


Kaip veikia Call-Off Stock?

Dalyvaudami COS jūs suteikiate teisę Amazon tapti tarpininku tarp jūsų, kaip pardavėjo, ir galutinio jūsų prekę įsigyjančio kliento. Kai Prancūzijoje gyvenantis klientas įsigys jūsų prekę, ją iš jūsų nupirks ir klientui perparduos Amazon. Tokios prekės bus žymimos kaip „Shipped and Sold by Amazon“, tačiau sandėliuojant iki pardavimo nuosavybės teisės priklausys jums.


Kaip prisijungti prie Call-Of Stock?


Apsisprendusiems pasinaudoti nauju Amazon funkcionalumu svarbu žinoti, kad COS neįsijungs automatiškai. Kiekvienas pardavėjas turi užsiregistruoti programoje ir laukti Amazon patvirtinimo.


Kriterijai, kuriuos turite atitikti:

  • turėti aktyvias amazon.de, amazon.fr, amazon.it ir amazon.es paskyras;

  • turėti patvirtintą Vokietijos VAT kodą;

  • užsiregistruoti Amazon VAT Calculation Service, kad aktyvuotumėte Amazon generuojamas sąskaitas;

  • neturėti Place of Establishment (POE) COS užregistruotoje šalyje, šiuo atveju, Prancūzijoje;

  • jūsų prekės turi atitikti COS reikalavimus ir turėti prekių korteles amazon.de, amazon.fr, amazon.it ir amazon.es rinkose.

Pagrindinis reikalavimas prekėms yra tai, kad jos turi atitikti Pan-EU FBA programos nuostatus. Tačiau yra ir papildomų apribojimų: kol kas COS programoje negali dalyvauti kūdikių prekės ir juvelyriniai dirbiniai, tačiau reikalavimai gali keistis ir jūsų prekė gali tapti tinkama dalyvauti COS programoje.


Kodėl verta dalyvauti Call-Off Stock?


COS apima tris Amazon pardavėjams ypač svarbius aspektus. Jūs:

  • mažinate FBA mokesčius;

  • pasiekiate milijonus Amazon Prime narių;

  • užtikrinate greitą užsakymo pristatymą klientui.

Jums užtenka turėti Vokietijos VAT kodą, mokėti lokalius FBA mokesčius, o Amazon suteikia galimybę išplėsti potencialių pirkėjų srautą Prancūzijoje bei auginti jų pasitenkinimą siūlant greitą pristatymą.


Call-Off Stock – ypač perspektyvi programa, kurioje verta dalyvauti pardavėjams, neturintiems Prancūzijos VAT kodo, bet norintiems auginti Amazon pardavimus Europoje.

bottom of page